رفتن به محتوای اصلی
x

انتخاب دکتر علیرضا علافچیان، عضو هیئت علمی پژوهشکده نانوفناوری و مواد پیشرفته، به عنوان پژوهشگر برتر استان در سال 1401

pic1pic2pic3

مراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده استان با حضور استاندار اصفهان، پژوهشگران، مدیران و مسئولان دانشگاه های استان در تالار همایش های پیامبراعظم(ص) دانشگاه اصفهان برگزار شد.

در این آیین از دکتر علیرضا علافچیان، عضو هیئت علمی پژوهشکده نانوفناوری و مواد پیشرفته، در حوزه فنی و مهندسی به عنوان پژوهشگر برگزیده استان اصفهان تقدیر شد.

همینطور در مراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران دانشگاه صنعتی اصفهان که روز سه شنبه 29 آذرماه برگزار شد، از دکتر علیرضا علافچیان، عضو هیئت علمی پژوهشکده نانوفناوری و مواد پیشرفته، تقدیر بعمل آمد.

دکتر میبدی، رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان، در جمع پژوهشگران و فناوران برگزیده این دانشگاه بیان داشت: تلاش و اراده مدیریت دانشگاه از ابتدای امر بر این قرار داشته که شأنیت و منزلت بزرگان دانشگاه را پاس بداریم و اجازه ندهیم در هیچ مکان و زمانی به حریم مقدس عزیزانی که اقتداربخشان کشورمان هستند تعدی شود.

رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان با اشاره به افزایش دو برابری درآمدهای اختصاصی دانشگاه از فعالیت های پژوهشی دانشگاه خاطر نشان کرد: در سفر ریاست جمهوری به استان اصفهان بالغ بر 8 میلیارد تومان به امر پژوهشی دانشگاه اختصاص یافته است و اعتبارات بیشتری نیز در راه است.

 

تحت نظارت وف ایرانی